Start » Strony Ukryte » Łożyska do walców

Wama-Service. Łożyska do walców

Łożyska walców

 

       

NSK produkuje szeroka gamę dwu- i czterorzędowych łożysk stożkowych i walcowych do walców w stalowniach. Łożyska rolkowe do walców NSK są wytwarzane w rozmiarach metrycznych i calowych i mogą zostać wykonane w praktycznie każdym żądanym rozmiarze.

Łożyska stożkowe czterorzędowe mogą przenosić duże obciążenia poprzeczne, a także duże obciążenia wzdłużne w obie strony. Łożyska walcowe czterorzędowe mogą przenosić duże obciążenia poprzeczne i są zazwyczaj używane w koniunkcji z łożyskami wzdłużnymi, najczęściej stożkowymi dwurzędowymi.

NSK zapoczątkowała produkcję łożysk stożkowych czterorzędowych z integralnym uszczelnieniem. Ta konstrukcja, o nazwie Sealed-Clean, pomaga zapobiegać przedostawaniu się pyłu i wody do wnętrza łożyska i zmniejsza wyciek smaru.

NSK jako lider w przemyśle w technologii materiałowej, może dostarczyć łożyska rolkowe do walców wykonane z różnych materiałów, w tym opatentowanych technologii, takich jak Hi-TF i Super-TF . W sprawie dalszych informacji na ten temat prosimy o kontakt.

Łożyska rolkowe do walców NSK Extra-Capacity Sealed-Clean oferują uzyskanie optymalnej niezawodności, osiągów i oszczędności we wrogim środowisku pracy, jakim są stalownie.